Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz elérhető végre...

Mikor lesz elérhető végre felvin a pontszámító kalkulátor?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Énis vártam egy darabig aztán inkább kiszámoltam magamnak. Nem valami nehéz.


[link]

2021. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondolom, hogy aki egyetemre akar járni, az össze tudja adni ezt a pár számot akár fejben is.
2021. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván én is kiszámolgattam, de azért valamilyen biztonságot ad.
2021. jan. 14. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt gondolom, hogy aki egyetemre akar járni, az össze tudja adni ezt a pár számot akár fejben is."


Több idő. Ráadásul nem tudod, hogy mit számolj, mert egyetemfüggő. A kalkulátor mindent tud, meg azt is, hogy mit nézzen az aktuális szaknál. Időt spórolsz vele - persze kézzel is kilehet, ha az adatokat is kikeresed hozzá - de minek?!

2021. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, rengeteg időt spórolok vele.
2021. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Mikor fogja az evolúció eltűntetni azt a fajt, aki állandóan benyögi minden ilyesmi kérdésnél a "hogyha egyetemre készülsz, akkor ezt meg azt magadtól meg kell tudni csinálni" kommentet? Senki nem erre az okoskosásra volt kíváncsi. Én régóta keresem az okát, hogy aki így pattog, mint kecskesz.r a deszkán, annak milyen pszichés okai vannak? Szerintem az ilyen tudálékos okoskodót kiskorában vagy verhették, vagy egy elnyomott kis görcs volt, aki itt éli ki magát egy anonim oldalon. Ezután szokott jönni persze az "én 3 diplomát szereztem és most phd-zok, 15 nyelvet beszélek bla bla bla" hozzászólás.
2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

#6

Azért van benne igazság, hogy aki felsőfokú tanulmányokat szeretne folytatni, annak azért legyen már egy kis problémamegoldó képessége, logikai gondolkodása.

2021. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4%

#7 tökéletesen igazad van, legyen problémamegdó képessége. Ő feltett egy kérdést, ez is egy problémamegoldási eszköz. Én is kérdezni szoktam amúgy mindig, általában hamarabb megoldódik, mintha magamtól járnék utána, egyszerűen tudom mikor kit keressek.


Munkahelyemen a főnököm egyszer mesélte, hogy a korábbi cégnél, ahol pályája elején dolgozott, rábíztak egy feladatot. Ő nem tudta, ezért megkérdezett egy ismerősét, aki profi volt a témában, helyette megcsinálta a feladatot. Majd amikor leadta, az ő felettese meg megdícsérte, hogy milyen hamar megcsinálta és jó munka stb. Erre mondja főnököm, hogy de hát nem is az ő érdeme, mert más segítségét kérte. Erre a felettese azt mondta, hogy ez nem érdekes, a lényeg az, hogy rábíztak egy feladatot, ami végül meg lett oldva. Az, hogy ő csinálta meg, vagy mással megcsináltatta senkit nem érdekel.


Kb. itt is így van. Én is van, h. b..zok megnézni bármit is, egyszerűbb, ha más megteszi helyettem. Az ilyen habzó szájú okoskodókat, akik oktatni próbálnak, hogy "azért illene így meg úgy bla. bla. bla.", azokat minden munkahelyen kiközösítik, és igyekeznek alápiszkálni ahol tudnak. Senki nem szereti a tudálékos papolókat, akik megmondják kinek mit hogy illene.

2021. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!