Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt, aki félbehagyott egy...

Volt, aki félbehagyott egy képzést, és később megbánta? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert hiába nem szereti az ember, a diploma az diploma. És ha már beleöl valaki egy képzésbe 1-2 évet, akkor a maradék már pite. Én félbehagytam, elmentem két passzív félévre gondolkodni, majd visszamentem és megcsináltam. Bántam volna, ha nincs meg, annak ellenére, hogy soha nem dolgoztam a szakmámban és nem is akarok. Viszont ennek köszönhetem, hogy felvettek egy másik poziba, amit meg szeretek.


Őszintén nem értem azokat, akik az utolsó évben vagy esetleg záróvizsga előtt közvetlenül hagyják ott a képzést. Pazarlás, tényleg.

2021. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!