Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy telt az első főiskolai/eg...

Hogy telt az első főiskolai/egyetemi napod?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Mit csináltatok?
2010. aug. 14. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Minden órán elmondta a tanár, hogy mik a követelmények, mik at ajánlott és kötelező könyvek, illetve jegyzetek, mennyire szigorúan nézi a hiányzást, milyen számonkérések lesznek a félév során, hogyan kapjuk a félévi jegyet (szóbeli, írásbeli, évközbeni jegyek, beadandó, stb.)
2010. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk az érdekes volt.Mert azt sem tudtuk hova kell menni órára,de egy fél óra alatt kiderült és 8ra beértünk, vagy talán 10 percet ha késtünk. első órán hogy szokjuk egymást, mondta a tanár hogy mutatkozzunk be, honnan jöttünk,stb. hiszen úgysem ismerjük egymást. Többre nem emlékszem mert már 2 éve volt.
2010. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Az elsö előadás kimaradt(túl korán, 8ra nem lehet felkelni), a második feléről kijöttünk, mert unalmas volt és elmentünk sörözni.
2010. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

3 órából csak 1re értem be, mert mire megtaláltam, hogy hova kell menni már rég elkezdődött az óra:D Amúgy minden órán elmondták a követelményeket 10 percben és már neki is fogtunk az anyagnak. Minden órán új ismerősre tettem szert és óra elején rengeteget beszélgettem velük, azóta a szakomról van az nagyon jó barátnőm (lakótársam) meg a legjobb haverom:)

19/L

2010. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
21:00-a vagyok úgy értettem h az első héten a többi órán voltak ezek.
2010. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hatalmas kavarodás volt, sose tudtuk hol van az óra. valahova beültünk és kész. max 10 perc alatt elmondta a tanár, hogy mit fog tanítani, mik az elvárások és mehettünk is. utána várhattunk 1.5-2 órát a következő óráig, ahol szintén max 10 percig beszélt az emberünk és így tovább. nagy szar volt az egész, felkelni is felesleges volt, de nem csak az első nap, hanem az egész reg héten...
2010. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ööö... volt egy tájékoztató, kb. 2órás volt, aztán lehetett menni campustúrára, de úgy voltam vele, hogy inkább felfedezem majd magamnak később, és hazamentem.
2010. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

23:05 vagyok... ELTE, angol szak egyébként...

rendes tanítási nap:

1. küldtek köre-mailt, hogy nem lesz óra, aztán mégis volt... szval azok mentek be, akik nem nézték a mailjüket...

2. amin bent is voltam... asszem normálisan meg volt tartva az óra. Bár órája válogatja. Mindenképpen elmondják a követelményeket (milyen könyv, milyen vizsga, esetleg kaptok tanmenetet, ha meg szeminárium és esetleg kiselőadást kell majd tartani, akkor megkapjátok a témákat, és vagy ott kiválasztjátok, hogy ki miből tart, vagy majd otthon kell átgondolni), aztán van, ahol elengednek titeket, van, ahol megtartják.

(szemináriumokból gyakran nem tartják meg végig az első órát, előadásoknál azért ez nem annyira gyakori).

ja, meg ismerkedés :).

2010. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bementem korábban, mert nem tudtam mindent felvenni. Találkoztam egy szaktársammal, aki közölte, hogy milyen órára megy, mire rájöttem, hogy pont azt nem tudtam felvenni. A tanárnál bekönyörögtem magam. A következő előadáson csak a tematikát osztották ki. Utána egy másik előadásra nem tudtam magam bekönyörögni. Majd még 2 élőadás, amit végigtartottak. A nap végére fájt a fejem és még az évnyitóra sem volt erőm elmenni. Hazamentem és átkoztam a napot. :D Az első hetem minden napja hasonló hangulatban telt el. :D Viszont azóta imádom a sulit.
2010. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*előadás
2010. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!