Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiából kéne érettségiznem...

Biológiából kéne érettségiznem középszinten , de nem igazán megy. Az írásbelire rohamosan fel kéne készülnöm. Mit ajánlotok , hogy tudnám ilyen gyorsan elsajátítani ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Sikerülhet
Hagyd inkább , törődj bele hogy megbuktál
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Oldogasd a középszintű feladatsorokat, hogy gyakorold a feladattípusokat és olvasgasd a vázlataid, ha vannak. Ha nincs vegyél valamilyen könyvet ami vázlatosan leírja a dolgokat. Teljes szöveggel teli könyveket nem olvasnék el a helyedben újra, azt inkább emeltre ajánlanám. Esetleg ha a vázlatból nem érted a témát, akkor olvasd el a hozzá tartozó anyagrészt. Szerintem ez a legtöbb amit tehetsz.
2021. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Csinálj meg pár feladatot az előző évek feladatsoraiból,nézd át amiket írtatok a füzetbe.
2021. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én még azt is hozzá tenném, ahoz amit az előző két kommentelő írt, hogy próbáld ne magolni, értsd meg amit olvasol, ragd össze, az sokat segít, vagyis legalább is nekem, ha valamihez kötöm amit tanulok
2021. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2021. jan. 20. 23:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mozaikos biológia könyveket ajánlom.
2021. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5ös Köszi szépen a segítséget
2021. febr. 1. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A bioszféra oldalra nézz rá! Igaz, hogy emelt szint, de le van benne írva átfogóan minden alapoktól kezdve. Emellett sok youtubeos oktatóanyag is van. (egyébként hasonló cipőben járunk)
2021. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak hozzáállás kérdése. Nekem pl a jegyzetelés, hangos olvasás sokat segített. Bár ez utóbbitól sokan bolondnak néztek. Kérdés, hogy mi a cél. Egy kettest kb bárki összehoz. Nekem 70% lett, pedig nem mondanám magamat egy lángésznek.
2021. febr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Maxim éves kiadását érettségire felkeszitot olvasd el párszor (a közepét de nem art ha belenezel a felsőfok a is egy könyvön belül van) és a mozaikos könyvek, menni fog nem vagy semmivel elkesve
2021. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmai érettségire 1 hét alatt készültem fel, az előző évek feladat sorait csináltam meg (azt hiszem 4evre visszamenőleg) végig 2-3voltam szakmai tárgyakból érettségim 5 lett, nekem bejött, hátha neked is
2021. márc. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!