Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Efeb vizsga ÉLELMISZER-,...

Efeb vizsga ÉLELMISZER-, VEGYIÁRU ELADÓ +BOLTVEZETŐ KÉPZÉS?

Figyelt kérdés
Sziasztok Efeben tanulok, lassan letelik a 4 hónapom az oldalon. ÉLELMISZER-, VEGYIÁRU ELADÓ +BOLTVEZETŐ KÉPZÉS-ben vagyok jelenleg. Írtak üzit, hogy időbe kell jelentkezni a vizsgára majd. Ezért rákerestem. 5 rész van a modulzáromba már 3-at sikeresen kitöltöttem, a másik kettővel picikét várok még. Ránéztem a jelentkezés oldalra, és nem volt ott az én szakmám. Akkor most nekem csak a modulzárót kell megcsinálnom és kész? Az oldalon sem találtam semmit. aki esetleg ezen volt, vagy éppen van vagy tud valamit erről akkor az lenne szíves segíteni nekem? Köszönöm :) (és E-learning)

2021. jan. 19. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az online modulokat teljesíted, akkor kapsz róla egy tanúsítványt -ugyanúgy kék, keményborítós; csak nem bizonyítvány van ráírva az elejére , hanem tanusítvány.

Ha meg szeretnél teljes okj-s bizonyítványt is, akkor a modulzárók teljesítése után még jelentkezhetsz a szóbelire is (ilyekor ki kell fizetni a plusz vizsgadíjat); és akkor tehát ha gyakorlatot is megcsinálod -ha kell ahhoz a szakmához gyakorlat- tehát az eméletin túl, meg még a szóbeli vizsgát is; akkor kaphatsz okj-s bizonyítványt. Vagy pl nemtom, idénre változott-e valami. Na, mindegy; kérdezd meg valakitől, hívd föl őket, vagy írj nekik e-mailt; hogy mi a helyzet. Meg pl nemtom, mennyi idő telhet el, amíg megcsinálod a gyakorlatot is; de pl lehet ,hogy az csak gyakorlati óra, de lehet, hgoy az valahol, külső helyszínen lesz; én ezeket már nem tudom. De szal online modulzárók után a tanúsítványt megkapod; és ha még mennél tovább az okj-s bizonyítványért; akkor kell hozzá gyakorlat; meg ki kell fizetni a szóbeli vizsgadíját; és tehát ha ezeket mind teljesíted, kaphatsz rendes okj-bizonyítványt;de szóval nem tudom, hogy mennyi változott esetlegesen tavaly óta; vagy pl még dec31-ig ugye lehetett még indítani a régi tanfolyamokat; tehát kérdezzél utánna mindennek; mert ha dec31 ig jelentkeztél, akkor még biztos meg tudod csinálni az okj-t szerintm.

2021. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2021. febr. 6. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!