Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3,8-as súlyozott átlag egyetem...

3,8-as súlyozott átlag egyetemen jónak számít?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szak- és egyetemfüggő.
2021. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Mérnökin jó, máshol nem.
2021. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mérnökinformatikus alapszak
2021. jan. 20. 12:01
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletes.
2021. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem büfészakokat kivéve ez mimdenütt egy jó átlag. Ha taetani tudod kb. ezt a szintet az évek alatt, akkor az jó is.
2021. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nagy tévedésben vannak itt sokan. Nem a szak nehézsége határozza meg, hogy büfészak-e valami, hanem az, hogy mennyire lehet vele elhelyezkedni, és megélni belőle. A bölcsészkarokon pl. kifejezetten sokat kell tanulni, mégis nehézkes a bölcsészdiplomákkal az elhelyezkedés.
2021. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
3,8 az lfsz! külföldön ilyennel senki lennél, sajnos itthon van ahol jónak számít!
2021. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

#6 nem azért, de általánosságban elmondható, hogy a büfészakokat, amelyekkel alig lehet érvényesülni, azt lenyegesen könnyebb is elvégezni.


Nekem ne kezdd el pls. ecsetelni te is, mint némelyik bölcsész, aki védeni akarja a szakot amire jár, hogy mennyit kell tanulni, mert érdekes nekem minden bölcsész ismerősöm olyan átlagos tanuló volt középsuliba, egyetemen meg már karácsonyra mindőjük letudja a vizsgákat állandóan téli időszakra, ahogy nyáron meg június elejére.


Hogy védjem is kicsit ezeket a szakokat, ne az legyen, hogy leszólom, aki komolyan veszi, és mestert is csinál, részt vesz aktívan TDK-ban stb., akár PhD-zik is, annak nem lesz gondja a területén, talál vele állást.

2021. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy szak nehézségét nem abban mérjük, hogy hány vizsgád van vagy milyen tanuló voltál középiskolában...
2021. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7 Külföldre amúgy is a referenciáim és a szakmai tapasztalatom alapján fogok menni, ha megyek, nem egy számukra noname egyetem szakán elért átlagra hivatkozva (ami úgysem érdekli őket), főleg nem egy olyan szakmában, ahol a papír csak mellékes. 😅


Inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy hol vagyok az átlaghoz képest :)

2021. jan. 20. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!