Ilyenkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Egy tantárgyból 1-re állok és nem tudom kijavítani mert már nem engedi. És nem szeretnek félévkor megbukni, ilyenkor mi lesz?
2021. jan. 20. 15:03
 1/5 anonim válasza:
49%
Lekell játszani a tanárral 1v1 be
2021. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél megbukni, mit csináltál szeptember és január között? Mert tanulni nem akartál vagy nem sikerült, magántanárhoz vagy korrepetálásra nem jártál, a tanárt nem kérted meg hogy feleltessen vagy írasson dolgozatot, hogy javítsd az átlagon. Aztán a félév utolsó hetében hirtelen nagyon ég a ház és nem szeretnél megbukni.

Volt rá 4 hónapod, nem foglalkoztál vele. Most meg fogsz bukni, év végére pedig tanulsz az esetből. Gondolom anyuék sem tudnak az egészről, csak hogy pikánsabb legyen a sztori.

2021. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudod az itthon tanulás nekem nagyon nehezen megy és nagyon sok anyagot küldenek egyszerre, elfelejtettem megcsinálni egy feladatod és beirt 2 egyest. Hogy mit csinaltam? Tanultam minden egyes nap csak pont ebből a tantárgyból küldött a tatar vagy fel tucat feladatot.
2021. jan. 20. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de ki a faszt érdekel a félévi jegy? Csak tájékoztató jellegű. Gyakorlatilag az egész arra jó, hogy aki esetleg decemberben nem áll jól, az egész téli szünetet, elbassza tanulásra, majd januárban maxon pörögve mindent kihajtson magából a jobb jegyért. És tudod mire jó? Semmire.
2021. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én minden félévben megbuktam 1-2 tárgyból gimiben, de mindig csináltam belőle kettest évvégére, pedig nem is tanultam sokat! Mégis egyetemre járok.


Ne búslakodj, úgy is kijavítod!

2021. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!