Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen emailt írjak a szakdolg...

Milyen emailt írjak a szakdolgozat témavezetőmnek, ha rohadtul le vagyok maradva a szakdolgozattal és ég a pofám?

Figyelt kérdés

Február 26 a leadási határidő, eddig kb fele van meg, de azt se nézte még át a témavezetőm, mert ég a pofám elküldeni neki, mert azt beszéltük hogy novemberbe küldöm majd a bevezetőt.

Úristen mit csináljak? Magyarázkodjak, vagy csak küldjem el mintha mi se történt volna?

Beteg voltam, a vizsgák a nyakamra nőttek, aztán az egész család beteg volt, nem épp a szakdolgozattal voltam elfoglalva.



2021. jan. 20. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

En szemelyesen vittem be az enyemnek ugyanilyen lemaradással, mar 2 honapja kapnia kellett volna valamit, mikor a felet (ami kiderult full xar volt) oda dobtam kb ele. Jol lebaxott, marhara szegyelltem magam, de vegul megnezte, elfogadta, a kovetkezo egy honapban nagyon ra kapcsoltunk, es vegul sikerult, utolso utani napon.

Ez igazabol rajta all, siman kidobhat a fenebe is. De nalunk meg olyan is volt, hogy valaki leadta ugyan egykor a temavezetot, es a szakdoga cimet, de szakdoga leadas elott 3 hettel megvaltoztatta, mert akkor kapta meg a temat. Ergo 3 het alatt irta meg a szakdogajat, es mindenki el volt ajulva tole.

2021. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szorítsd össze a fogad, és ezt így (na nem ugyanezekkek a szavakkal) mondd el neki.

Hogy nagyon kellemetlen, szégyelled magad, nem tudsz kifogásra hivatkozni, elszúrtad. És nagyon hálás lennél, ha ennek ellenére segítene, ha úgy látja, hogy van esély...

Pipa lesz, de ha magadat ostorozod kicsit, talán elszáll a mérge - ami tuti felejtős, az a buta és átlátszó kifogások (online oktatás nehézsége, nem volt net, véletlen kitöröltem, ANNYIT dolgoztam rajta de mégse megy stb... gondolom, nem november óta voltál beteg, és a vizsgaidőszak sem akkor kezdődött...) Ha látja hogy nem a körülményekre fogod, nem összevissza beszélsz, hanem karakánul beleállsz és vállalod hogy elszúrtad, talán segít.

Sok sikert! :)

2021. jan. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam neki. Így emailen keresztül nem tűnt mérgesnek.
2021. jan. 21. 09:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!