Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is fél a felvételitől?

Más is fél a felvételitől?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek mert sok minden múlik azon, hogy hogyan sikerül.

Valakinek jó tippek izgulás ellen? Esetleg a felvételi napjára, mit csináljak, mit ne reggel?



2021. jan. 20. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

egyél rendesen reggelit


előtte ne igyál túl sokat, mert ha hugyozni kell nem tudsz koncentrálni


ne görcsölj rá


jobb ha tudod, hogy egy kevésbé jó iskolából sem feltétlenül rosszabbak az esélyeid a felsőoktatásba bekerülésre


gyakran az elit gimnáziumikban az azonos tudású gyerekek jegyei rosszabbak a nagyobb elvárások miatt

2021. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő a középiskolai felvételire gondolt. Nincs mit szépíteni rajta, el kell menni meg kell írni legjobb tudásod szerint és meglátod milyen eredményt értél el. Nem múlik rajta az életed, nem fog összedőlni a világ ha nem a tiéd lesz a legjobb, attól még lehetsz később jó tanuló, lehet jó érettségid, jó szakmád, diplomád stb..
2021. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért írtam, hogy az sem baj, ha nem kerül be a legjobb iskolába.
2021. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, válaszokat! Igen középiskolai felvételit írok.

És tudom, hogy nem ezen múlik az életem de mégis nagyon örülnék ha felvennének ahova menni szeretnék.

2021. jan. 20. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, elhiszem, én is voltam annyi idős mint te. De hidd el hogy nem ezen múlik hogy sikeres ember leszel-e. Meg kell célozni a 100%-ot, nem engedni belőle de ha nem sikerül úgy ahogy szeretnéd akkor sem kell összetörni, az élet megy tovább, nagyon fiatal vagy még, rengeteg lehetőséged lesz arra hogy megvalósítsd az álmaid. Kicsit közhelyes, de igaz.
2021. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 20. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is idén felvételizek. sok sikert!!
2021. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neked is!
2021. jan. 20. 19:42
 9/10 anonim válasza:
100%

Én is idén felvételizek és én is nagyon izgulok de van egy módszer ami megnyugtathat.


1 lépés: azt mondod magadnak hogy alig várom hogy a legjobbat hozzám ki magamból.


2. Lépés: elképzeled ahogy elmondod valakinek pl. anyukádnak hogy milyen jól sikerült a felvételi. És ezt gyorsan előtte csináld.


Meg vigyél magaddal majd szőllő cukrot is és eszegesd közben de ne túl sokat egyél közben nehogy túl pörögj. Meg vigyél inni is.

És sok sikert!

2021. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sok sikert!

Nem tudom te hogy vagy vele utolsó, de én anyukám után azt is el fogom képzelni, hogy a tanáraimnak mesélem, mert ők sok tanácsot adtak. Konkrétan egyre gondolok, akinek sokat köszönhetek, hogy ne parázzam túl, de a többi is segített.

Remélem másokat is bíztattak a tanáraik, mert nekem nagyon sokat segítettek a kedves szavak.

2021. jan. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!