Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet tollal karikázni az...

Lehet tollal karikázni az atlaszban?(ami érettségire kell)

Figyelt kérdés

Én eddig egész végig ceruzával jelöltem azt amit a tanár mondott hogy jelöljünk,viszont mindig annyira halvány volt,meg a fényes lapja miatt is alig lehetett látni és láttam hogy az osztálytársam tollal jelölgeti.

Tanárt nem mertem megkérdezni azóta se,lehet emiatt hülyének nézni de eléggé szorongok mikor tanárokkal beszélek még így 11.osztályban is.


Valaki esetleg feltudna egy rövid válaszban világosítani arról hogy most lehet e vagy sem?

Nem beleírogatni dolgokat,hanem csak kaerikázni/aláhúzni dátumot meg helyszínt...



2021. jan. 20. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy nem lehet semmi sem.


Lehet fogtok kapni atlaszokat érettségire a könyvtárból (mi kaptunk).

2021. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad.

Szerintem nem csak nálunk volt így, hanem minden suliban űgy van, hogy: beszedik érettségi előtt atlaszt, függvény táblát és átnézik, hogy mi van benne, mi nincs.

De úgysem biztos, hogy azt kapod vissza, ami a tied volt. Nekünk össze vissza osztogatták-kivéve, ha a sajátod volt.

2021. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly érettségiztem és ott a saját atlaszt vittük, amit helyben átlapoztak a papírok(jelenléti, boríték felcímkézése stb) után. Azt nézték meg, hogy van-e valami írás vagy papír fecni benne. Nekem bele volt írva ceruzával a nevem az atlaszba, de senki nem szólt érte, hogy nem lenne szabályos segédeszköz emiatt. Elméletileg gyári, teljesen új atlaszt/négyjegyűt kellene használni az érettségin.
2021. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat:)
2021. jan. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!