Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Központi felvételin lehet...

Központi felvételin lehet hibajavítót használni? Ha nem akkor hogy lehet javítani amit elrontottál?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Tilos. Áthúzod matekban, a fogalmazásban meg zárójelbe teszed.
2021. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Zárójelbe teszed egy vonallal áthúzod NEM ÁT SATIROZOD! Ezt követően fölé, ha van hely mellé írod.
2021. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne próbáld! Nekünk minden tanár elmondta, hogy egyértelműen kell javítani. Tehát zárójelbe teszed, és egy vonallal áthúzod. Plusz rohadt időigényes a hibajavító, így már csak azért se lenne ajánlott.
2021. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy darab egyenes, határozott vonallal áthúzod. Nem lesz szép, de hidd el, senki nem fogja azt bogarászni hogy mit írtál oda, van ezer más dolguk, hamar végezni akarnak.

Nekem magyartanár mondta, hogy már annyira megszokta hogy nem olvassa el ami át van húzva, hogy szinte nem is látja.

2021. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nekünk aki bent volt tanár nem mondott semmit arról hogy mivel lehet vagy nem lehet javítani de végül inkább nem próbálkoztam a hibajavítóval és csak áthúztam egy vonallal
2021. jan. 23. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként ez hogy is van? Mert nekem annó magyar tanárom nagyon azt mondta, hogy nem kell szabad zárójelbe tenni, csak egy vonallal áthúzni. Most akkor melyik a helyes?
2021. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
egyetértek az utolsóval, én is erről tudok
2021. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy a hivatalos javítás az, ha egy vonallal áthúzod és zárójelbe teszed. Nem csak felvételin, dolgozatban, füzetben is.
2021. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!