Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek február 1-jén...

Szerintetek február 1-jén vissza kell menni a középiskolákba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti mit gondoltok, vissza kell majd menni? Igen,tudom, hogy ezt senki nem tudja még, csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Ha lehet akkor indokoljátok is meg, de persze az is jó ha csak annyit írtok hogy igen vagy nem.

Ja és , ha úgy gondoljatok, hogy most még nem megyünk vissza, mikorra várható szerintetek? Szavazhattok is :)



2021. jan. 23. 20:26
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
69 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyelőre nem.
2021. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Bolond Orbán bezárhatná általánosokat is
2021. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 miért is?
2021. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
# 2 teged kene bezarni
2021. jan. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Ember. Azok után amit OV mondott "kódoltan" nem az a kérdés feb 1-én mész-e, hanem az hogy IDÉN a tanévben mész-e!


Amíg nem lesz tömeges oltottság addig marad minden. És mikorra lesz tömeges oltottság (ld Merkely-Szlávik): nyárra. Jó esetben.

Hát akkor rakd össze.

2021. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem fognak kinyitni tavaszig.
2021. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jövőheti kormányülésen beszélik át, hogy mi lesz a végzősökkel februárban, de a többi korlátozás fennmarad.
2021. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom mennyi az esély rá hogy előre hoznak minket végzősöket az oltási tervben, meg egyáltalán ki fogja kérni az oltást.
2021. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
8: meg matematikailag hogy oldható meg... szerintem mi otthonról megyünk neki az érettséginek :(
2021. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi megvagyunk online, a végzősöknek kicsit para, de megoldható. Otthonról is lehet tanulni. Így az online suli alatt számtalan online alternatív tanulási módot, tanulássegitő appot, weboldalt, videót találtam szóval nem tragikus a helyzet. Tizenegyedikesként úgy látom, hogy az érettségi is hozható, fel lehet rá készülni. Ne mi legyünk a potenciális veszélyforrás, akiket visszaküldenek az életbe! Inkább a vendéglátósok egyre kilátástalanabb helyzetét oldják meg! Bizonyos feltételekkel járhassanak az embereknek étterembe, kocsmába, szállodába! Nekünk van alternatívánk, nekik nincs!
2021. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!