Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmát tanulók! Milyen most...

Szakmát tanulók! Milyen most nektek gyakorlat szempontból?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki most, legalább van 2 év a háta mögött, de aki most kezdte vagy második évét tölti, nekik milyen? Én előző évben végeztem szoc. gondozó és ápoló szakon, és kvázi alig volt gyakorlat, csak az elején néhányszor, végül törölték az egészet. De így sem volt rossz, mert voltak videók.


De most? Mi a helyzet?


2021. jan. 25. 11:07
 1/1 SAMpernatural ***** válasza:
Sima eü. szakon vagyok 11.es, nyáron volt 140óra kórházi gyakszi, szeptembertől 2hetente volt "1nap" gyakszi online formában ami annyit takar hogy tizenx kérdésre válaszoltunk.Csütörtöktől talán lesz jelenléti gyakorlat heti rendszerességgel; érdekes lesz a nyári vizsga is, mit ne mondjak....
2021. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!