Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőtt érettségi, hogyan tovább?

TotoJTD kérdése:

Felnőtt érettségi, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felnőtt képzésen járok érettségire, és az érdekelne, hogy a matek, magyar, töri és nyelv mellett az iskola tanít természetismeretet illetve informatikát, viszont ha én fizikából szeretnék magam illetve magántanár által felkészülni és érettségizni, akkor választhatom azt, vagy ezt az iskola szabja meg?


Illetve ami érdekelne még, hogy szeretném továbbvinni a tanulást, igaz már 28 leszek mire meglesz az érettségi, de szeretnék matekból és fizikából is emeltet tenni, hogy majd fizika szakon tanulhassak tovább, viszont ezek mellett nem tudnék időt és energiát fordítani a másik tárgyakra, de hallottam olyanról, hogy duplázás. Valaki lenne kedves, leírná nekem, hogy pontosan hogyan zajlik ez a dolog? Köszönöm!


2021. jan. 26. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
45%
Az iskola tanulmányi osztályán, igazgatóságán érdeklődj. Minden középiskola más, attól függ, milyen szakos.
2021. jan. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!