Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Regi diakigazolvany felmutatas...

Regi diakigazolvany felmutatasa ha nem kaptam meg meg az ujat?

Figyelt kérdés
Sziasztok,azt szeretnem kerdezni,hogy nem kaptam meg meg az uj diakomat es ha jon ellenor,felmutatom az altalanosos diakom(1eve ballagtam)akkor megbuntethet?vagyis eszre veheti ha a regi van?
2021. jan. 26. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen matrica van rajta.
2021. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a 2019/2020 tanév matricája van rajta, akkor még érvényes, mert megint meghosszabították.

Ha izgulsz miatta akkor viszont igényelj ideiglenes diákot (ez egy darab papír). Vagy a sulidban kell kérni vagy az okmányirodában, ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre ezt ugyanúgy el kell fogadniuk és azonnal kinyomtatják ahol igényled.

2021. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már szeptemberben úgy mentem iskoláb, hogy ha nem kapjuk meg egyből, akkor megyek az ideiglenesért. Te eddig mit csináltál? Vagy most esett le, hogy kéne új?

Egyébként mi már az első tanítási nap megkaptuk.

2021. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!