Just_A_Random_Guy kérdése:

Vizsgajegy a Neptunban?

Figyelt kérdés

Házidolgozat formájában lett a féléves munkám leosztályozva, azonban az oktató nem tudja beírni a jegyemet. Megkért, hogy jelentkezzek fel az általa kiírt vizsgaidőpontra, hogy le tudjon zárni, azonban a Neptun ezt nekem sehol nem jelzi.


Írtam email-t ezügyben, és a Tanulmányi Osztályt is próbáltam elérni(semmi sikerrel) Hamarosan vége a vizsgaidőszaknak, és kezdek kicsit aggódni, hogy mi lesz így a jeggyel.



2021. jan. 27. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem fog neked segíteni a gyakori kérdések...

Neptunban a vizsgajelentkezéseknél keresd meg a vizsgát, amit a tanár kiírt neked (99%, hogy látnod kell), ha mégsem akkor a tanárnak írj újabb emailt mert a Tanulmányi Osztály is biztosan oda fog téged irányítani. Ezt az oktatóval tudod csak rendezni.

2021. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!