Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb középiskolai...

Melyik a legjobb középiskolai kollégium Budapesten?

Figyelt kérdés

Annak az iskolának ahova jelentkeztem (és már szinte biztos hogy felvesznek a pontok alapján) nincs kollégiuma szóval ilyenkor gondolom más kollégiumokba kell menni. Valami olyan kéne ahol azért kapunk kimenőt és nem olyan nagyon szigorú és a kaja is ehető. És ha lehet akkor 4 fős szobák legyenek mert nem hiszem hogy hosszú távon 6-8 emberrel egy szobában túl tudnék élni.


Ja és még annyi hogy azt lehet kérni hogy kivel legyél 1 szobában ha van ott ismerősöd vagy az mindenképp úgy van ahogy ott beosztják? 2 osztálytársam is valószínűleg kolis lesz úgyhogy kitaláltuk hogy egy helyre kéne menni és akkor lehetnénk egy szobában de nem tudjuk hogy ez mennyire lehetséges.


Előre is köszönöm a válaszokat



2021. jan. 29. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti kolikban nem vagyok jártas, de azt elmondom, hogy első évben fixen nem lesz kimenőtök. Legfeljebb második évtől, és ott is átlagtól függően. Persze ha jó kolit találsz, akkor annyit fognak mondani már első évben is, hogy csak szólj, ha elmész, és kész. Eddig két koliban voltam, és mindenhol elég volt, ha tudták, hogy hol vagyunk, és az elméletileg kötelező tanulószobára is csak annyit mondanak, hogy egy 20 percre üljünk be, és kész.
2021. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rózsák Terére jártam 5 évig. A kaja nagyon jó volt, tényleg jártak még vissza egyetemisták is oda enni, szóval abból a szempontból jó. Az én időmben volt 3 igazgatóváltás is, pont olyan időintervallumban kerültem oda. A kimenők korrektek voltak, van szilencium időszak, amikor mindenki tanul és csendben van, de ott is van egy 20 perces sáv amikor kimehetsz. Közlekedés és vásárlás szempontjából a legjobb helyen van, szerdánként szokott lenni egy kötelező áhítat, de kibírhatóak és vannak jó dalok. Összességében ha rossz lett volna, valószínűleg nem maradok még tovább ott, a nevelőtanárok amolyan is-is kategória, de tényleg nem rossz.
2021. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Uzsoki utcai középiskolai leanykollegium ✨ (már ha lány vagy xd)
2022. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!