Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz idén (2021) kötelező...

Lesz idén (2021) kötelező középszintű szóbeli érettségi? Sehol nem találok rá választ, viszont az idei érettségi jelentkezési lapon ott van hogy csak a 12% és 25% - os közötti írásbeli vizsga eredmény után van.?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatas.hu oldalon az érettségi alatt megtalálod az érettségi leírását. Abban van szabályozva a szóbeli.


Amit Te írtál az csak egy kiemelt részlet. Ha az írásbelid matekból 12-24% akkor szóbelizned kell. 12 % alatt buktál 25% felett meg átmentél.


Az őszi érettségin megtartották a szóbeliket magasabb fertőzésszámok mellett így nagyon sanszos hogy lesz júniusban szóbeli.

2021. jan. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit írsz részlet, az csak a minimál írásbeli pontszám, az még eldől, hogy lesz-e, de szerintem igen.
2021. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz, főleg hogy megint hosszabbítottak 1 hónappal. Az oltasoktól fog szerintem függni, hogy hogy sikerül minél több embert beoltani.
2021. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
kimondták hogy semmilyen könnyítés nem várható. illetve az őszi érettségikre és a mostani felvételire hivatkozva sem tartják indokoltnak
2021. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!