Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tekinthetem meg, hogy...

Hol tekinthetem meg, hogy minimum hány kredit értékben vagyok köteles felvenni tantárgyakat egy adott félév elején az egyetemen?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen alsó határ egyáltalán?

Bocsánat, bizonyára tudatlannak tűnök (ebből a szempontból az is vagyok), de egyelőre nem jártam sikerrel az utánajárásban.

ELTE-TáTK szociológia BA, ez a 6. félévem (bár egyet csúszni fogok).



2021. febr. 1. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

minimum egy tárgyat fel kell venned ahhoz hogy ne kerülj automatikusan passzívra.

ahhoz meg hogy megtartsd az állami ösztöndíjat, a két félévednek együtt 36kreditnek kell lennie minimum.

ha fizetősön vagy, ha jól tudom van olyan kérvény amivel kreditarányosan fizetheted a tandíjat ha nagyon kevés tárgyat veszel fel (habár csak olyanról hallottam, hogy ezt csinálta aki csúszott, és a legutolsó félévében volt max 1-2 tárgya)

2021. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!