Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középszintű szóbeli érettség...

A középszintű szóbeli érettségin az egy nap alatt lezajló tantàrgyak között van valami minimális szünet ami kötelező kell hogy legyen? (a minimum 30 perces felkèszülési idő mellett)

Figyelt kérdés
Pl ha én az egyik tantárgyból húzok tételt 12:15 kor és 13:15 kor hívnak be majd ezt a tantárgyat befejezve 13:30 kor újra húzok amiből 14:15 kor felelek. Ez lehet? Vagy én pl az 1.egy órás intervallumon pihenhetek is és nem kell folyamatosan felkészülnöm?vagy hogy van ez a felkészülés? Köszi.

2018. jún. 8. 22:52
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Nálunk tavaly nem volt.
2018. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
mármint nem volt közöttük idő. Feleltem-húztam-feleltem-húztam. közöttük meg a felkészülési idő ugyebár.
2018. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És pl ha könnyítenem kell magamon?
2018. jún. 8. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Húzás előtt mindig ki lehet menni egy kis időre enni, inni, WC-zni, beszélgetni picit a kintiekkel, ilyesmi. Miután kihúztad a tételt, akkortól nem mehetsz ki, csak az új tétel húzása előtt ismét
2018. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is így volt. Mielőtt sorra kerülsz el tudsz menni a mosdóba, de ahogy behívnak onnantól kezdve már sorba jönnek egymás után a feleleteid, szünet nélkül. Két felelet között ki tudsz kéretőzni a mosdóba, de ha már kihúztad a tételt és látod, hogy mi a feladat vagy már el is kezdted kidolgozni, akkor már nem engednek ki (gondolj bele pl. valaki kihúzza, majd utána kikéretőzik és rákeres a neten vagy gyors átolvassa a tételt, amit akkor már nem szabadna). Viszont enni, inni lehet a felkészülés alatt, nálunk direkt volt kikészítve szendvics, keksz, süti, víz stb.
2018. jún. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jún. 9. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha 13:30-kor befejezed az egyiket, akkor megkérdezik, akarsz-e kimenni pár percre a húzás előtt (vécé, büfé), aztán húzol. Ennél több pihenőidő nincs, és az én tapasztalatom szerint nem is lenne értelme, ott már nem segít.
2018. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok. Azt még hozzátenném, hogy ha valakinek az idegen nyelv az utolsó tárgya, ahol nincs készülési idő, azt azért ki szoktuk küldeni a büfébe pihenni, mert minek üljön ott, ha nincs dolga? Akkor hívjuk vissza a terembe, amikor már folyik az előtte levő felelet, hogy ne kelljen rá várni.
2018. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!