Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakközép iskolában alkalmassá...

Szakközép iskolában alkalmassági vizsgálaton mit szoktak nézni?

Figyelt kérdés
Mert ma a tanár azt monfta, hogy holnap tiszta gatyával gyertek, mert vizsgálat lesz.
2021. febr. 3. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vagy amikor bemész urológushoz szakrendelésre és ott vannak bent 15-en tanulók, és a prosztatádat fogja a dokot úr megnézni. :D
2021. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam kórházba, bent is kellet feküdni műtét miatt, és tanuló ápolós kiscsajok voltak szakgimiből. Mondjuk még én is fiatal voltam olya 21 körül szóval semmi pedo. :D. De eléggé jól néztek ki. :D És amikor nézték a vérnyomás és a pulzust ott többen is "gyakorolgattak" - hát akkor nem volt optimális értéken. :D
2021. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ilyen fiatal teremtés nézett nekem prosztatát, előtte pedig kacér mosollyal közölte, hogy vékony ám az ujja. :D
2021. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
:D Vékony nem vékony. Ha prosztatagyulladása van az embernek akkor oly mindegy, mert sikít a fájdalomból még ha nem is a száján át, de önmagában igen. :D
2021. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziaasztok! Túléltem, nem nézték meg. Szerencsére az orvos olyan nyámnyila volt, hogy megaludt a tej a szájájban.
2021. febr. 4. 13:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te komolyan elhitted? xd


Megtudhatjuk miféle iskola a jeles intézmény amibe ennyi ésszel felvesznek? :D

2021. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szakközépiskola, Vendéglátóipari szakra jelentkeztem(5 éves)
2021. febr. 4. 15:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!