Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi beiratkozás/bejelentk...

Egyetemi beiratkozás/bejelentkezés között mi a különbség? (BME-s vagyok (csak azért írom ide, mert nem tudom, hogy jelenthet-e ez bármiféle különbséget más egyetemekhez képest (nem időpont szempontjából, hanem a kérdés szempontjából)))

Figyelt kérdés
Még január 27-én bejelentkeztem, viszont tegnap kaptam emailt beiratkozásról, de amikor beléptem a Neptunba és rá akartam menni a Beiratkozásra akkor az ki volt szürkülve (pedig ugye hivatalosan már beiratkozás van). Arra a következtetésre jutottam, hogy beiratkozni csak az 1.félév elején/előtt kell míg bejelentkezni minden félév előtt. Jó a hipotézisem? Ha jó légyszíves erősítsetek meg benne, ha viszont rossz akkor meg légyszíves állítsatok "irányban". Köszi előre is! :)

2021. febr. 4. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkozás, amikor először mész, bejelentkezés pedig minden további félév előtt szükséges.
2021. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké akkor jól gondoltam, nem? Még annyi, hogy most akkor be kell iratkoznom vagy nem? (mert ugye augusztusban beiratkoztam, vagy az már erre nem vonatkozik?)

Egyébként köszi a választ! :)

2021. febr. 4. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beiratkoznod, csak bejelentkezned, vagyis aktiválni a félévet.
2021. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a választ és a segítséget! :)
2021. febr. 4. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha első féléves vagy az adott képzésen, be kell iratkoznod
2021. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez már a második félévem lesz. Akkor nem kell ugye? Csak aktívra állítanom a félévemet és ennyi, igaz?
2021. febr. 4. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ennyi.
2021. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget! 😁👍
2021. febr. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!