Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt földrajz érettségire...

Emelt földrajz érettségire hogyan lehet a leghatékonyabban készülni?

Figyelt kérdés

4 éves gimnáziumba járok, első két évben volt csak földrajzom, nagyon jó tanárom volt, lelkiismeretesen tanított. 11. osztálytól felvettem fakultációba a föcit. Az új földrajz tanárom nem igazán foglalkozik velünk annak ellenére se, hogy emeltezni szeretnénk többen is. Beszéltem a régi tanárommal, hogy segítsen. A kidolgozott tételeket elküldte, nagyon kedves volt tőle, de órát nem tud tartani nekem egyéb okokból. Ezért tartok az írásbelitől, mert az ugye lényegesen eltér a szóbelitől.


Szóval akik esetleg érettségiztek már, vagy érettségizni fognak: ti hogyan készültök/készültetek?


2021. febr. 4. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mozaikos könyv+előző éves tesztek


9.es (természetföldrajz)-ot tanultam meg legjobban, az olyan egy, másfél hónap volt.

2021. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ebből készültem 3 hetet összesen tavaly [link] 54% lett, de idén ismét megyek, komolyabban véve a dolgot. Nem egy nagy ördöngösség amúgy.
2021. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!