Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amit a tételbank weboldal...

Amit a tételbank weboldal leír, pl. Töri tananyagokat azt mind meg kell tanulni az érettségire?

Figyelt kérdés
Azt mondják a töri érettségi elég egyszerű, de azt is, hogy ez a weboldal nagyon jó erre. Na most ez a kettő üti egymást szerintem, mert elég sokat ír le és részletesen.
2021. febr. 4. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A tételbank a középszintű érettségire segítség ennyit kell tudni.
2021. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, négy évig tanultad gimiben a történelmet, hónapjaid vannak felkészülni, mellette a tananyag is elég gyér. A töriérettségi teljes anyaga kevesebb, mint egyetemen egy-egy ZH-é.
2021. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy idén érettségizek 😌
2021. febr. 6. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg felesleges ezen parázni, van még bő egy éved.
2021. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 évem van, de szeretek felkészült lenni és idén kisérettségi.
2021. febr. 6. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdesz tanulni, mire odajutnál, úgyis elfelejtenéd. Teljesen felesleges ilyen korán ezzel foglalkozni. Én annó másfél hónap tanulással álltam neki. 4 középszintű érettségim mind 90% felett lett, egy emeltem meg 80%.
2021. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de csak rendszerezni akarom a dolgokat. Aztán mikor oda kerül a sor, újra megírom a tételeket és így már nem kell annyit tanulni
2021. febr. 6. 07:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen ugyanannyit kell majd tanulnod.
2021. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!