Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A CodeBerry Programozósikoláró...

A CodeBerry Programozósikoláról mi a véleménye azoknak, akik a fizetős részekben is tanultak/tanulnak ott? Érdemes befizetve végigvenni az ott található tananyagokat?

Figyelt kérdés

A HTML, CSS és Java Script rész érdekelne, hogy a honlapkészítésből legyen egy rendszerezett tudásom, amire utána már könnyebben építhetem a többit.

A programozást majd csak azután tervezem. Egyelőre a HTML, CSS és Java Script rendszerezése érdekel.



2020. szept. 13. 13:11
 1/4 Zoli0630 ***** válasza:
Igen nagyon jól meg lehet tanulni mindent, főleg a css tudásom fejlődött rengeteget.
2020. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm szépen a válaszodat!



Érdekelne még mások tapasztalatai is. Ki milyennek találja a tananyagot?

2020. szept. 28. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül befizettél? Milyen? Én is most szemezek vele.
2020. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3


Igen, befizettem, hogy kipróbáljam.

Vannak benne jó részek.

Viszont egy bizonyos szakasz/rész után mindig külső, más (ingyen elérhető!) honlapok linkjein található magyarázatokat linkel be, majd az abban írtakra kérdez vissza tesztekben, illetve nagyon minimális feladatot ad, arra építve.


Szerintem NEM éri meg a havi 10000 HUF-t. Így átálltam arra a honlapra, amit nagyon gyakran belinkelnek, illetve ahhoz kerestem más forrásokat, ingyen.

2020. dec. 30. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!