Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jelentkezett idén...

Valaki jelentkezett idén érettségire postai úton, az oktatási hivatalnál?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán, azaz feb.3-án elküldtem a jelentkezésemet az Oktatási Hivatal részére, tértivevényesen. Emelett ajánlott borítékot adott a hölgy. Megkérdeztem, hogy mikorra várhatom, hogy odaér? Azt mondta lehet már másnap ott lesz, de a héten biztos. Most vasárnap van, de semmit se tudok róla. Gondolkoztam, hogy lehet rosszul tettem hogy ajanlva is küldtem? Ideges vagyok miatta, mert 42 ezer ft nem kis pénz, amibe benne van a dolog, plusz a határidő 15-e ami rövid. Esetleg valaki postázott már el jelentkezési lapot? Ha igen ajánlva? Vagy mennyi idő múlva értesítették? Köszönöm!

2021. febr. 7. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ajánlottan adtad fel kell lennie egy szelvénynek, amin rajta van a levél azonosítószáma. [link] ide beírod és kiderül hogy hol van most.
2021. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jelentkeztem szintemelő vizsgára, de a kormáynhivatalnál!!!

Az Oktatási Hivatal nem fogad érettsegi jelentkezéseket, ezt csupán egy intézménynél lehet megtenni, ha fogadnak, illetve egy kormányhivatalnál.

2021. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!