Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor megéri villanyszere...

Most akkor megéri villanyszerelőnek menni vagy sem?

Figyelt kérdés

Több helyről többféle információt kaptam. Van aki szerint nem éri meg mostanában villanyszerelőnek tanulni mert az építőipar nagyon lent van. Ezt egy tapasztalt épületgépész mondta.

Mások szerint meg könnyen el lehet vele helyezkedni, mert villanyszerelő mindig kell.

Kinek higgyek?


máj. 13. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Amíg van áram, addig mindig kell.
máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tuti, hogy jelenleg kicsit offos a dolog, de nem tart ez a végtelenségig. Szerintem jó szakma, ha van lehetőséged, vágj bele.
máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sokan lerakták gyorstalpalón most tényleg telitett ez itthon, kevesebb a munka is, szerintem ha megtanulsz angolul vagy németül és külföldön dolgozol benne akkor nagyon megéri de itthon alkalmazottnak nem érdemes beállni, főleg kezdőként lesz nagyon nehéz.
máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzánk már felnőttképzőn/gyorstalpalón végzettet már fel sem vesznek!
máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!