Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények a studyonline.hu...

Vélemények a studyonline.hu oldallal kapcsolatban? Elsősorban a 99 kidolgozott jegyzet érdekelne, amit elvileg a Semmelweis Egyetem egy oktatója dolgozott ki.

Figyelt kérdés

Erről az ajánlatról lenne szó:


[link]


Megéri beruházni rá? 10.000 Ft-ért nagyon baráti ajánlatnak hangzik, már-már túl barátinak, illetve nem hallottam még erről az oldalról ezelőtt, így kicsit félek, hogy esetleg csalás lehet a dolog hátterében. Előre is köszönöm a válaszokat!


U.I. Bocsánatot kérek a kérdés megfogalmazásáért, csak így engedte kiírni az oldal.



2021. febr. 12. 20:35
 1/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem teljes mértékben megéri megvenni a csomagot! Passzol az emelt szintű biológia érettségi követelményeihez, minden benne van. A tételek vázlatosan vannak kidolgozva, de tanulható, így is átlagban 2-4 oldal egy tétel. Nem beszélve arról, hogy nem neked kell kidolgozni azt a 99 tételt. Én is most érettségizek emelt szinten bioszból, nekem segít. :)
2021. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! <3
2021. febr. 18. 09:26
 3/8 anonim válasza:
Nagyon szívesen. Örülök, hogy segítettem és sok sikert az érettségikhez! :)
2021. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert! :)
2021. febr. 18. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Haver én 25 ezerért írásbeli tételt is megkaptam mellé kiválóan kidolgozva, sőt 50 óra tanári segédlet járt mellé prémiumba.
2021. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már csak egy kérdésem lenne: igaz, hogy a Semmelweis Egyetem egyik oktatója dolgozta ki? Facebook-on jött szembe velem a hirdetés, ott ezzel a szöveggel hirdették.
2021. febr. 23. 13:05
 7/8 anonim válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Én nem hallottam erről, de lehetséges. Elég részletesen és tudományosan vannak kidolgozva a tételek.
2021. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2021. febr. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!