Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogyatékossági papír felnőttké...

Fogyatékossági papír felnőttként? (ELTE Pedagógiai szakszolgálat)

Figyelt kérdés
Idén az ELTE pedagógiai szakszolgálatához kell fordulni, de előzetes dokumentumokat is csatolni kell, viszont a telefont meg egyáltalán nem veszik fel. Valaki tud erről valamit?
2021. febr. 13. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem kapsz több időt vizsgákon, úgyhogy azt felejtsd is el. Megvan adva az időkeret és az annyi. + emellé ha ott a következő óra utána akkor mi lesz? Vagy esetleg a következő csoport.

Ha meg nagyon vitázol a vizsgán, akkor ott van az, hogy látom maga megírta a tesztet, de volt rá +20-30 perce. Akkor szóban kérdezek egy kicsit nehezebbet. Ezt pedig senki nem tiltja.

Nekem felvételi pontba se számított mert 10 évesen lett diagnosztizálva és talán csak 8-ig fogadták el.

2021. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ARRA megy ki a játék, hogy plusz pontot kapjon az egyetemre bejutáshoz. Különben már rég kérték volna a megállapítását.
2021. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Arra megy ki a játék, hogy ha ezzel küzdök (ami diagnosztizálva is lett gyerekkoromban), akkor az engem megillető előnyt megkapjam. Nem igazán értem ez az emberek számára miért bicskanyitogató.
2021. febr. 14. 10:33
 14/19 A kérdező kommentje:
Amint írtam meg lett állapítva, azt kérdeztem, hogy valaki pontosan tudja-e melyik papírt kell beadni.
2021. febr. 14. 10:34
 15/19 A kérdező kommentje:
#11 mellesleg hozzáteszem, hogy az ilyen problémával tanuló, felsőoktatásban tanuló emberek felzárkóztatását segítik, erre határozat is van :)
2021. febr. 14. 10:38
 16/19 anonim ***** válasza:
HA valaki nem tudja értelmezni, azt se, hogy mit ír a felvi, az mit keres a felsőoktatásban?
2021. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mondd már el, hogy hol van leírva a felviben, hogy melyik előzetes dokumentumot kell csatolni...
2021. febr. 14. 11:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Értő olvasás,? ja diszlexia!
2021. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Le se tagadhatod, hogy magyar vagy.
2021. febr. 14. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!