Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE HHK vezetői szak alkalmass...

NKE HHK vezetői szak alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokat végeznek el, illetve ezeket háziorvosnál kell, vagy az általuk kirendelt orvosnál, ha igen akkor az egyetemi jelentkezés után ők küldenek értesítést, hogy mikor kell menni, vagy nekem kell időpontot kérni? Nem találtam róla pontos információt, köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 15. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Alap viszgalatok. Vervetel, vizelet, Ekg, szemeszet,fogaszat stb. Minden elfognak mondani illwtve ha felvettek akkor megkapod a reszletes tájékoztatót arrol hogy hova kell menni es mikor.
2021. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen!
2021. febr. 18. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor volt/lesz az orvosi és fizikai alkalmassági? Szemműtét miatt kérdem.
2022. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Idén május 9-én volt.
2022. jún. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!