Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Buktathatnak idén a tanárok...

Buktathatnak idén a tanárok vagy van erre is valami rendelet?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne buktathatnának? ...
2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Tanárként válaszolok. Tavaly júniusban is buktattam (1 diák), most januárban is buktattam (2 diák és az egyikük végzős). Nem mintha ez örömöt okozna nekem de nem tehettem mást. Aki még az online dolgozatot is elégtelenre írja meg az nálam nem kap kegyelem kettest.


Nincs tiltási rendelet a buktatásra. Egyébként meg miért is lenne?

2021. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyik ismerősöm mondta, aki gimis tanár, hogy nekik megtiltották, hogy buktassanak.
2021. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helyi szinten előfordulhat, hogy az iskola "megtiltja", és nem buktatnak, de törvény nincs erről.
2021. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra voltam kíváncsi, hogy törvény van-e róla. Köszönöm a válaszokat! :)
2021. febr. 18. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

törvényileg természetesen igen (max iskola megtiltja), viszont amelyik tanárnak van egy kis gerince, nem teszi.


az online oktatás katasztrófa, én ha tanár lennék, mindenkit átengednék.

mondjuk én én vagyok, és versenyszférában dolgozom, a tanárok nagy része meg h hát nem az eszéről meg az empatikus képességeiről híres.

2021. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!