Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki kapta már meg a diplomá...

Valaki kapta már meg a diplomáját a rendelet kihirdetése óta?

Figyelt kérdés
Vagy lehet tudni,mikortól kezdik kikuldeni? Nyilván sulinként egyéni a dolog, de mégis?
2020. ápr. 29. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a legtöbb egyetemen bevárják a nyáron diplomázókat, és azokkal együtt adják majd ki
2020. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen.
2020. ápr. 29. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Több helyen szándékosan húzzák az időt, és adategyeztetési nyomtatványt kell kitölteni annak, aki szeretné átvenni.


De pl. BME-n nyilvánosságra hozták, hogy a Pátria Nyomda Zrt-től még nem kapták meg az üres diploma/oklevél tömböket (2000 db-ot írtak).

2020. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem amúgy, hogy miért nem kommunikáljak, hogy hol tartanak. Tavaly végeztem, a szóbelim sikerült, az írásbelim néhány ponton múlt, de még nem. Meg fogom csinálni, mert nyilván nem hagyom félbe, de most adódott egy lehetőség munkában, amihez pont jó lenne, ha már meglenne. És nem látok semmilyen kommunikációt, pedig az egyetemen honlapján már többen is rakerdeztek, de ezekre a kérdésekre abszolút nem válaszolnak, az összes többre igen. Köszönöm szépen a válaszaitokat.
2020. ápr. 30. 10:07
 5/5 anonim válasza:
Én 2020.04.17-én adtam be a kérelmet és még nem kaptam meg.Azon nevettem magamban, hogy mire megkapom a diplomámat így is úgy is leteszem a nyelvvizsgát :)
2020. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!