Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szociális munkát főiskolá...

Ha a szociális munkát főiskolán végeztem, de mesterképzést végzek utána el egyetemen (ami nem közvetlenül szociális munka mester), akkor egyetemi végzettséget nézhetek a bértáblán?

Figyelt kérdés
Nézi azt valaki, hogy hogyan kapcsolódik az egyetemi végzettségem a főiskolaihoz, attól független az egyetem egy másik szakja?

2021. febr. 18. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége, hogy az intézményt hogy hívják. Ha BA-d/BSc-d van, akkor főiskolai végzettségnek számít, ha MA-d/MSc-d, akkor meg egyetemi.
2021. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát, ha például akár szoc. munka mester, akár kriminológia, ha elmegyek egy intézménybe, ahol csak az alapszakot kérik, akkor is egyetemi besorolást kapok.
2021. febr. 18. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

"ahol csak az alapszakot kérik, akkor is egyetemi besorolást kapok."


Szerintem nem. Ha csak alapszakot kérnek akkor azzal a bérrel számolnak. Ha mestert akkor azzal. Mivel neked oda elég az alapszak akkor nemigen az egyetemi végzettséggel számolnak. Vagy tévedek? Javítsatok ki ha tévedek.

2021. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos, igazad lehet :)
2021. febr. 18. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ma már nincsen különbség főiskola és egyetem között. Az alapszak is egyetemnek számít.
2021. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy BA-m van és most vagyok egy MA-n. Ez még főiskola és a mostani egy egyetem.

Már lehet máshogy van.

A régieket nem gondolnám, hogy egyenlőnek veszik egy egyetemi végzettséggel.

2021. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!