Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megkapjam a...

Lehetséges hogy megkapjam a diplomám?

Figyelt kérdés
Idén januárba diplomáztam le mesterszakon. 50 éves vagyok. Szerintetek valahogy lehetséges hogy megkapjam a diplomám? Vagy tényleg 50 évesen munka gyerekek családfenntartás minden mellett még nyelvet is kell tanuljak? Nem volt elég az egyetem? Az se volt semmi ennyi idősen...

2021. febr. 19. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul mesterhez 2 nyelvvizsga is kell.
2021. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Tessék aláírtam petíciót, én is aláírtam.
2021. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
*aláírni
2021. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy kell mesterhez 2 nyelvvizsga, az a phd
2021. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
és azt hiszed, hogy akiknek meg lett anno középiskolában a nyelvvizsgájuk, most teljesen tökéletesen beszélik, mert nekik volt pénzük elmenni legjobb tanárokhoz? Röhögve mondják,hogy már szinte semmire nem emlékszenek. Nekem meg, aki mert rossz tanáraim voltak 2 emeltet tettem a semmiből, s mellé nem fért még a nyáron nyelvvizsga,az egyetem meg nagyon nehéz, s mellette nem tudtam letenni még. Gyógyszerészként fogok végezni, perzsze meg akarom csinálni a nyelvvizsgát, de sajnos semmi időm nincs rá, az egyik legnehezebb szak. Csak fáj,hogy nem csoporttársaimmal avatnak doktorrá, amikor nagyon sokat fektettem ebbe az egészbe.
2021. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!