Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2017. januárjában záróvizsgázt...

2017. januárjában záróvizsgáztam, de nincs még nyelvvizsgám. Meddig pótolhatom úgy, hogy megkapjam a diploma oklevelemet?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán időbeli korlát? A nyelvvizsgát leszámítva mindenem megvan. Előre is köszönöm!
2018. ápr. 22. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
?
2018. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nincs korlát. Én 2012ben diplomaztam, 2 nyelvvizsga kell, egyik mar megvan, most keszulok a masikra.

De ha javasolhatom minel hamarabb tedd le, en sokaig huztam az idot, nem volt jo otlet, mert sokat felejtettem. Ill. munkakeresesnel is hatranyos sok esetben, hiaba zarovizsgaztal le, sok helyen kerik a diplomat, meg ugyis, hogy idegennyelvet hasznalni se kell... csak ragaszkodnak a papirhoz.

2018. máj. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy most már két éven belül meg kell lennie a nyelvvizsgának is. Nálunk legalábbis a tanárok ezt mondják az egyetemen. :(
2018. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a 3 éves képzést maximum 4,5 év alatt kell elvégezned ( szóval csúszásokkal együtt 4,5 év alatt) úgy, hogy meglegyen a nyelvvizsgád, szóval ha 3. évedben vagy akkor még 1,5 éved van megszerezni a nyelvvizsgát.


Javítsatok ki, ha tévedek.


De a tanulmányi szerződésben, amit aláírtunk mi is már 2014-ben, abban az áll, hogy 4,5 év alatt mindennel együtt el kell végezned a szakot és diplomát legyen, ha nem lesz diplomád, akkor fizetni kell a képzési idő 50%-át .

2018. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!