Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meghosszabítják a...

Szerintetek meghosszabítják a korlátozásokat áprilisig?

Figyelt kérdés
Szerintetek továbbra is maradnak otthon a középiskolások vagy nem?

2021. febr. 20. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Visszamennek
Maradnak otthon
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én személy szerint már nagyon meguntam a korlátozásokat és visszamennék. Tudom, hogy sokan le fognak pontozni, de na.
2021. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Most indult a 3. hullám, szóval valószínűbb, hogy még nem lesznek enyhítések.
2021. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Most elkezdték a hisztériakeltést, egy légúti beteg esetén bezárják az egész intézményt. Ez azért hogy a február 28.-i tüntetés, és a nemzeti konzultáció sikertelen legyen. Meg a tavasz egyébként is influenzás időszak.
2021. febr. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

#3: a média csinálja a hisztit.

De a valóságban tragikus a helyzet. 10 intenzív osztályra bekerülő közül 8 a hátsó kapun át távozik, és vannak köztük fiatalabbak is. Most megint kezdenek feltöltődni az ágyak... (Igen, elindult a 3. hullám teljes korlátozások mellett, ennek okát lehetne fejtegetni bőven)

Nem kell pánikolni, csak hordani rendesen a maszkot, távolságot tartani, oltatni. Ha erre most bekövetkezik egy nyitás, akkor nem tudom mire számíthatunk....

Üdv, egy COVID intenzíven dolgozó

2021. febr. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
A név nélküli COVID intenzíven dolgozónak üzenem, nem betegek az emberek. Egyes kórházakban összezsúfolják a betegeket a másikak meg tök üresek. Azzal, hogy dicsekszel milyen értelmetlen a munkátok, csak magatokat járatjátok le. Azt a kórházat messze el kell kerülni!!
2021. febr. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

#5 Gratulálok, értelmes komment.. hogy ne lennének már betegek az emberek...

Valóban tök értelmetlen a munkám, vissza is adom az orvosi diplomámat.

2021. febr. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Igen mindenkinek jót teszel vele #6, ne menj emberek közelébe csak kárt csinálsz.
2021. febr. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Én a középiskolásokra nézve amolyan köztes megoldást javasolnék. Hetente/kéthetente egy napot be kellene járniuk, hogy a tanárok tudjanak normálisan számonkérni. A jelenlegi digitális számonkérés a vicc kategóriába tartozik. Csak az ír egyest, aki nem tudja használni a googlet.


A bejárás alatt természetesen kötelező lenne a maszk viselése. Jelenleg 1-8 osztály bejár az iskolába, kötelező maszkviselés mellett, de 30+ diák van egy tanteremben. Szerény véleményem szerint a nyolcadikosokat simán otthon lehetne tartani a középiskolai felvételik után és helyettük a végzősöket (érettségizőket) kellene berendelni az iskolába az érettségire készülni.

2021. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek a #4-essel.

Sajnos megint kezd beindulni ez az egész, több ismerősünk is kórházba van. Van olyan akit máshova kellett vinni mert itt a városban már nem volt egy hely neki.

Anyukám szintén eü dolgozó, az intenzíven feküdt hetekig. Nem sok kellett neki, hogy ő is máshogy menjen ki a kijáraton...


Különben én is diák vagyok és már szívesen mennék vissza de sajnos nem lehet mit tenni..

2021. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!