Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most 9.edikes vagyok és...

Most 9.edikes vagyok és technikumba vagyok (5éves képzés ahol éretségit és szakmát is kapok) szeretnék átmeni egy másik iskolába jövöre, ha egy másik szakmát tanulok de ugyanugy az 5 éves képzésben akkor ujrakel járjam a 9. Osztályt?

Figyelt kérdés
Nem buktam meg semmiböl! Most ügyintézönek tanulok és jövöre fodrász szakmát szeretnék tanulni a másik iskolába, arra lenék kiváncsi, hogy akkor nem folytathatom 10?edikes ként
2021. febr. 23. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
mit keresel ezen az oldalon 9-esként? 16 év alatti vagy? Ide csak 16 év felettiek regisztrálhatnak! Benne van a szabályzatban!
2021. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg újra kell kezdened.
2021. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!