Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak a magyar...

Hogyan tanuljak a magyar szóbeli felvételire?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz, a téma a verselemzés. (Nem komplett, csak kérdéseket fognak feltenni egy verssel kapcsolatban.) Már csináltam magamtól pár teljes verselemezést, és végigolvastam az eddig tanult összes verset, amiket fejben nagyjából összeraktam (mármint elemzés szempontjából), de félek, hogy ez nem elég.

2021. febr. 23. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindent megtettél. Innentől kezdve már inkább azon fog múlni mennyire lesznek szemétkedős kedvükbe.

De ha csak általánosságba kérdeznek (pl. mit jelent az alliteráció?) akkor arra vagy tudsz válaszolni, vagy nem. De nincs akkora tétje, mint amenyire beharangozzák.

2021. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, most ez azért egy kicsit megnyugtatott :)
2021. febr. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!