Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Passziváltassak vagy ne ilyen...

Passziváltassak vagy ne ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Úgy adódott hogy következő szeptembertől szakot váltok, önköltségesre ahol tervezem is befejezni az egyetemet.

Jelenleg államin vagyok, a most februárban megkezdett félévem is államis.


Mivel már nem lesz szükségem a jövőben államis félévekre (nem tervezek másik szakot se Msc-t), megéri egyáltalán passziváltatni?

Diákigazolvány nem jár passzívon nekem pedig a vele járó utazási kedvezmények nagyon hasznosak illetve maga a diák miatt csomó kedvezményem megmaradna.


Szóval szerintetek maradjak aktívon és ne járjak be, vagy passziváltassak inkább?


Köszi a válaszokat!



2021. febr. 27. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig hány félévet fogyasztottál el és hányat fogsz a másik szakon?
2021. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a nostani a 6. félévem államin. Költségesen szeptembertől 3-4 félévet leszek.
2021. febr. 27. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Passziváltatnék, mert kb végig járna a diák: pár napja hosszabbították meg 90 nappal a veszélyhelyzetet, és ha jól láttam a veszélyhelyzet után még 60 napig érvényes a 2019/2020 vagy utána kiadott matrica.

És soha nem tudhatod mikor szeretnél még egyetemre menni, akkor pedig hiányozni fog ez az állami félév.

2021. márc. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!