Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Szerintetek...

Gimnazisták! Szerintetek újraindul az élő oktatás márciustól? Szeretnétek vagy sem?

Figyelt kérdés
Illetve milyen tapasztalataitok vannak az online oktatással kapcsolatban? Jobb vagy rosszabb ez, mint a rendes, és miért? (Én utálom... :/)

2021. febr. 27. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hogy nem lesz márciustól,szerintem szeptemberig már semmi sajna.
2021. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
95%
A jelenleg érvényben lévő korlátozó intézkedések egészen március 15-ig vannak érvényben, azaz addig biztosan nem, de azután is kétséges még szerintem minimum áprilisig, mivel a kormány mostanában nem igazán beszélt az iskolákról, így valószínűleg nem ez a legfontosabb.
2021. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tabbouleh ***** válasza:
85%

Biztos, hogy nem lesz suli.

Amúgy én imádom az online oktatást

2021. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. febr. 28. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár ez egy "régi" kérdés, de azért leírom:

Én is rühellem. Se motivációm, se energiám nincsen már ehhez. Kezdem maganat egy gödörben érezni. Se a barátaimmal nem tudok találkozni, családom is solszor távol van. A napojaim 3/4-ét a laptop előtt görnyedve töltöm. Mindennapos fej- és hátfájasok teljesen normális nekem. Már tényleg bagyon elegem van. Nekem sommal nehezebb, mint az offline oktatás. Már hiányzik a bolond osztályom, pedig novemberben mennyire örültem hogy nem kell látnom a fejüket.🥲

De hát ez van. Szerintem ebben a tanévben már nem megyünk vissza. Áprilisban turi még tartani fog, májusban már szinte felesleges visszamennünk, a júniusról meg nem is beszélve.

Nem tudom hogy más iskolákban hogy érzik a diákok, de én azt vettem ézsre hogy nagyobb lett az elvárást tőlünk. Több a külön lecke, sok a beadandó, rövidek a határidők. Lehet hogy könnyebb dolgozatot írni (bár akinek fontos a továbbtanulás, az nem lazsálja el őket), de legalább offline oktatáskor kevesebb stressz ért. Sokkal ingerlékenyültebb és stresszesebb vagyok. Már komolyan nem bírom.

Nekem a legnagyobb problémám az, hogy egy hatalmas személyiség valtozáson mentem keresztül. Extrovertáltból átmentem introvertáltba.

2021. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, sok helyen félrenyomtam a betűket. Remélem azért értehtő.😆
2021. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ #6! Az én véleményem is nagyon hasonló, de remélem szeptembertől minden a régi lesz...
2021. márc. 6. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is reménykedem benne... Jövőre érettségizek, jó lenne ha nekünk már meg lehetne tartani a szalagavatót és a ballagást.
2021. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!