Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidoszak marad online...

Vizsgaidoszak marad online szerintetek még?

Figyelt kérdés
Szerintem jelenléti oktatás nem lesz már, azonban a vizsga még lehet jelenléti, az majus kozepe siman beoltanak annyi embert hogy feloldhassak a korlatozasokat.

2021. márc. 6. 20:05
A kérdező szavazást indított:
Jol mondod
Meg az is online marad
Szerintem meg jelenleti is lesz
25 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
jelenleti oktatas is lesz
2021. márc. 6. 20:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemeken szerintem teljes mértékben kivitelezhető az online oktatás és a számon kérés is, de ezt nem minden szakon lehet kivitelezni. Orvos, biológia, kémia és sok olyan szak, amelyeken van labor, gyakorlati oktatás az otthon nem megoldható.
2021. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezzel az ismételt két hetes teljes lezárással biztosan nem lesz jelenléti oktatás egyetemeken, vizsgákról ne is beszéljünk... szeptemberben is én csak hibridre számítok, 30 fő alatti kurzusokra lehet majd bemenni
2021. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már szóltak a kezdéskor, hogy online lesznek a vizsgák is
2021. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előadások minden nehézség nélkül megtarthatók online, akár videókkal. A gyakorlatok online platformokon szintén gond nélkül megtarthatók. Ami problémás jelen helyzetben, az a laboratóriumi gyakorlatok megtartása. Ez utóbbit nem igazán lehet online kivitelezni. Illetve a vizsgák is problémásak lehetnek online, véleményem szerint nem lehet a vizsgáztatást tisztességesen korrekt módon online megoldani. Írásbelinél a puskázás szinte biztos, szóbelinél meg azonnal kell válaszolni felkészülési vagy átgondolási idő nélkül. Persze megértem hogy most kényszerhelyzet van, de én az egyetemre vonatkozó szabályokat az előbb leírtak miatt kettébontanám. Ha nem olyan súlyos a járványhelyzet laborgyakorlatokra és vizsgákat engedélyezném személyesen, a többi maradna online. Persze nem én döntök ezekben a kérdésekben.
2021. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,ha a járványhelyzetet nézzük.
2021. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!