Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egri Szilágyi Erzsébet...

Ha az egri Szilágyi Erzsébet gimnázium angol tagozatán 111.helyen vagyok, akkor van esélyem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de 30 fős osztálynál nálunk ideiglenesen a 32. ember már nem került be. Szintén egri iskola, szintén angol tagozat, igaz nálunk azokat, akik általánosba is oda jártak külön listázták.
2021. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hááát, nagy szerencsével még sikerülhet.

2020-ban a 103., 2019-ben a 112., 2018-ban a 99. helyen lévő volt az utolsó felvett angol tagozatra.

Itt meg tudod nézni:

[link]

2021. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 54. vagyok, de szerintem már én sem kerülök be, hiszen csak 17 fős lesz az osztály.
2021. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem én se... Na mindegy, harmadiknak jelöltem meg és valószínűleg az első helyre felvesznek, de azért rosszul érint ...54.ként simán bent vagy szerintem :)
2021. márc. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!