Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Ady Endre Gimnázium...

Debreceni Ady Endre Gimnázium kéttannyelvű tagozatáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ide szeretnék menni, mert számomra megfelelőnek hangzik, második nyelvként az olaszt szeretném tanulni, valamint az angolt is nagyon szeretem. Általánosban emelt óraszámban tanuljuk (heti 7 óra,vagyis két nap dupla angol) és a tanár szerint jó vagyok benne, aki oda jár/járt annak mik a tapasztalatai? Elsősorban ez érdekelne, illetve,hogy mennyire nehéz bejutni, milyenek a tanárok stb. Soha nem tanultam különböző tantárgyakat angolul és bevallom,kicsit szégyellős vagyok beszéd közben, szóval ezért is vannak kétségeim. Az ottani olasz tanulásról is írhattok véleményt.

2019. aug. 30. 10:27
 1/2 anonim válasza:
Én idén végeztem az Adyban, igaz hatosztályos voltam. Szerintem színvonalas a kéttan, sokat lehet fejlődni, bár az olasz tanulásról többet tudok mesélni, mivel a második nyelvem az olasz. Nagyon kedves tanárom volt, többen le tudták tenni a nyelvvizsgát. A tanárok mindenben segítőkészek voltak, úgyhogy ha beleteszed a munkát neked is simán meg lesz a középfokú nyelvvizsga vagy az érettségi.
2019. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. szept. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!