Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol egybe...

Van olyan oldal ahol egybe vannak szedve témakörönként a töri/matek érettségi feladatok?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy van egy téma pl Hunyadi Mátyás, és az összes vele kapcsolatos eddigi érettségi feladatot megtalálom egy helyen


Előre is köszi a válaszokat



2021. márc. 7. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
studium generale honlapján a matek így össze van szedve. töriből nem találtam ilyet anno
2021. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Töriből volt ilyenem. Sajnos nem tudom már hol találtam, régen volt.

De van ilyen, ne add fel. Talán valamelyik érettségire felkészülős Facebook csoportba beküldték tavaly. Csatlakozni mindenképp érdemes

Sok sikert a vizsgáidhoz

2021. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt bár nem ennyire részletesen, hogy pl. Hunyadi Mátyás, de korszakonként, egyetemes és magyar törire lebontva ki vannak gyűjtve a feladatok.😊

Jó szemezgetést és gyakorlást!:)


[link]

2021. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2021. márc. 10. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kozben meg ez az oldal jutott eszembe, en innen is szoktam gyakorolni, frappans kerdesek vannak, hatarozottan nem ostobak vagy egyszeruek, raadasul nagy mennyisegben. Nyilvan ez nem erettsegi, viszont jatekos tanulas, ket essze gyakorlasa kozotti kikapcsolodas.:) (ekezetek miatt bocsi)


[link]

2021. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!