Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen vizsgálatok vannak?

Milyen vizsgálatok vannak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a magyar pedagógusoknak évente vagy kétévente van orvosi alkalmassági vizsgálatuk. Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan milyen vizsgálatokat tartalmaz?
2010. aug. 18. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

attól függ mit tanít

pedagógus és pedagógus között nagy különbség van

2010. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl. matematika, irodalom, földrajz... stb. Szóval az alap tárgyakat.
2010. aug. 18. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért van? Úristen mennyi hülyeséget kitalálnak :S
2010. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért függene attól, hogy mit tanít. Egyébként tényleg hülyeség és valójában csak névleges. Be kell vinni a tüdőszűrő papírt, kitöltenek egy adatlapot az egészségi állapotomról és első alkalommal csináltak EKG-t, utána csak kezembe nyomták az alkalmassági papírt. Remélhetőleg eltörlik, hiszen ma minden a pénzről szól és valakinek ezt ki kell fizetnie. El nem tudom képzelni, milyen rejtett betegségektől óvják az ifjúságot vagy a pedagógust. Ha komoly betegsége lenne, az úgyis kiderülne.
2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor csak EKG, meg max. vérnyomásmérés??

Én sem értem, hogy egy tanárnak miért kellenek ilyen vizsgálatok, szerintem egy pszichológiai hatásosabb lenne néha, hogy kiszűrjék, ki nem alkalmas...

2010. aug. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!