Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szakon mennyire gyakori a csuszas?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Egyeteme válogatja, de általánosságban a gazdaságis szakokon kevés csúszás van.
2021. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Egyetemfüggő, de nem jellemző. A 7. félév ugye kötelező szakmai gyakorlat, de ha egy-két tárgyad nem sikerült csak korábban, azt abban a félévben (vagy nagyon max +1 félévben) még meg tudod csinálni úgy, hogy mellette dolgozol is. De általánosságban, ha csak nem csúsztál el nagyon durván az elején pár alapozó tárggyal, vagy nem váltasz szakot a képzés közepén, akkor nem valószínű, hogy több félévet csússz. Nálunk legalábbis így volt.
2021. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm 8 év alatt végezte el a 3 éves szakot, de ez ritka. Tényleg nem szokott csúszni senki. Még az az ismerősöm se csúszott, aki végül csak 4. próbálkozásra, dékáni engedéllyel ment át a statisztika vizsgán, 1.5 év csúszással. :)
2021. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most végeztem a 4. félévemmel és letudtam a nehezebb pénzügy-számviteles-gazd.matek-statisztika-jogi tárgyakat. Akikkel kezdtük azoknak a 80%-a simán átment elsőre minden tárgyból, ami szerintem egy nem rossz arány.


Sosem voltam egy szorgalmas diák, de a legrosszabb átlagom a 3. félévben lett (3,2). Első félévben 4,0, másodikban 4,8, negyedikben 3,8 lett. A 4. félévben már 24 órában melóztam.

2021. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!