Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodai asszisztens vagy...

Andus95 kérdése:

Irodai asszisztens vagy gyógyszertári asszisztens?

Figyelt kérdés
Mindenkettő érdekelne, csak nem tudom, hogy melyikkel érné meg jobban, melyikkel lehetne könnyebben elhelyezkedni és melyiknek lenne nagyobb jövője? Mert szerintem irodában könnyebb lenne elhelyezkednem, mert sok lehetőség lenne, viszont a gyógyszertár biztosabbnak tűnik, mert ilyen egészségügyi helyzetben sem zárnak be. Az irodai könnyebbnek tűnik, de unalmasabbnak is. Érdekel a kémia, de a "gépezés" is.

2021. márc. 13. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Gyógyszertári asszisztens. Irodai asszisztensből rengeteg van + ide hullik le a diplomás egyetemi túlképzés fele (bölcsészek, kommunikáció szakosak, a Kodolányit végzettek, a marketinget végzettek fele stb.).
2021. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Gyógyszertári. Beteg ember mindig lesz.
2021. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyógyszertárit válaszd.
2021. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Gyógyszertári, szerintem azzal egyből tálnál munkát is. Irodaiból sokan vannak szerintem.
2021. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Gyógyszertár. Nagyon jó kis szakma
2021. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!