Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudom meg, hogy felvette...

Mikor tudom meg, hogy felvettek a koliba? (Egyetem)

Figyelt kérdés
/Debrecen/
2010. aug. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem nézel utána? kb. 2 percedbe tellene. Amit kaptál levelet oda is le van írva. Nem hiszem el, hogy ilyen bonyolult...
2010. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Takarodj már!!! Sehol nem tüntették ezt fel!! Vagy azt hiszed,hogy az az első dolgom,hogy itt kérdezősködöm? Van nekem is annyi eszem,hogy először megpróbálok utána nézni!!!
2010. aug. 19. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha még aktuális, tudok neked mesélni, de csak saját tapasztalat. Nem Debrecenbe járok, hanem Szegedre.


Kb. aug. utolsó hetében kapsz levelet, hogy felvettek koleszba, interneten már valamivel előbb meg tudod nézni.


Mivel te elsőéves vagy, a kollégium honlapján (ha nem tudod a webcímet, google-val keress rá arra a koleszra, amibe felvételt kértél, vagy a sulidhoz tartozik. Ha ez megvan, keress egy olyan címszót, hogy Felvett hallgatók (kb.)és figyelj rá, hogy az elsőévest nézd. Azért mondom ilyen részletesen, mert a mi sulink honlapján elég hülye helyen volt feltüntetve, hogy elsőéves szekció, és nehezen lehet megtalálni, de ha direkt figyelsz rá, könnyebb)


Ha ez is megvan, abc sorrendben lesznek a nevek, és a neved mellé írják a települést ahol laksz (nem a szakot, ezen én is meglepődtem)


Remélem, tudtam segíteni, Szegeden vagyok, és nem is idén vagyok elsős, de talán ezt nem változtatgatják folyton.

2010. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) Meg tudtam nézni,egyszerűbb volt,de azért köszi :) Felvettek :)
2010. aug. 23. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!