Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha meghaladtam a pótfelvételin...

Ha meghaladtam a pótfelvételin az egyetem szakára a bejutáshoz szükséges pontokat, akkor már biztosan felvettek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nemrég kaptam emailt. Elvileg mindenkit felvettek, aki a ponthatár felett van, de én azért így biztosabb vagyok h megjött az email is:)
2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem! Ez attól is függ hogy mennyi volt a szabad hely,tehát mennyi az a létszám amit felvesznek a pótfelvételin és hogy hányan jelentkeztek. Nyilván ha maradt 10 hely és jelentkeztek 100-an a pótfelvételin akkor elég kicsi az esélye hogy bekerülj. Azért sok szerencsét,remélem felvettek!:)
2011. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Igen, felvettek.


De ha ennek értelmezése is gondot okoz, akkor igazán kár pénzt ölni a taníttatásodba.

2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a második egy agyhalott idióta.

a ponthatár azért ponthatár, mert aki felette van, az fel van véve. nem tudom ezen mi olyan nehezen felfogható???

2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

basszus a másodiknak nagyon durva válasza volt, le is pontoztam :DDD


amúgy a kérdésed még durvább, mindenki tudja, hogy a ponthatár fölött azt jelenti, hogy benn vagy, de ha ezt olyan kérdezi aki ráadásul épp benne van a felvételibe az már NAGYON NAGYON durva :DD

2011. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
egyaltalan nem biztos hogy felvettek.pl 300 pont a hatar.van 30 hely, jelentkwznek 50 en.neked van 319 pontod de 40 embernek tobb van mint neked.akkor teged nem vesznek fel!!!!
2011. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Istenem de okos vagy utolsó.


Aki eléri a ponthatárt, azt felvették. Ezért hívják ponthatárnak.

2011. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hihetetlen milyen ostoba emberek vannak... :| félelmetes
2011. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

kisokosok!!! ponthatár ilyen esetben azt jelenti hogy az alatt nem jutsz be!!!az az alsó határ!!!de ha vannak jobb jelentkezők ,természetesen azokat vesszük fel!!!


ezzel foglalkozom ,kedves utolsó!!

2011. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel, te nagyon hülye? Ki beszélt arról, hogy bárki is a ponthatár alatt lenne? Szövegértés (és helyesírás, fogalmazás) egyes, leülhetsz. Kizárt, hogy ilyen képességekkel oktatásügyben dolgozz.
2011. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!