Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért veszi magát ennyire...

Mért veszi magát ennyire komolyan a hittantanár?

Figyelt kérdés
Írok egy poént a HITTAN dolgozatba, egyáltalán nem sértő, erre ő egy jeggyel rosszabbat ad, mert ez egy dolgozat. Nem tudtam megnézni a filmet, amit küldött, meg is mondtam neki, erre amikor dogát írat belőle, persze nem tudok semmit és ad egy egyest. Ezek mellett minden más tantárgyból csak ötösöm van. Szerintetek normális ez a tanár? Csak én reagálom túl?

2021. márc. 16. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindkettő.

Ha a tanár karót nyelt, akkor adhat rosszabb jegyet, ezzel fegyelmez. Mondjuk nem kellene poénkodni egy dolgozatban, tény és való, és őrá van bízva, hogy a poénkodásodat hogyan értékeli.

Ha nem tudtad megnézni a filmet, az is a te sarad.

2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tanár normális, a hiba benned van
2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Minek tanulsz hittant ha nem vagy vallásos? Melyik filmről van szó?
2021. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy a tanár nem bírja a poénkodást, akkor minek csinálod? Arra pedig kíváncsi lennék, hogy milyen filmet kellett volna megnézni, ami neked nem jött össze. Ha van interneted, akkor szinte kizárt, hogy olyan filmet talált volna, amit te nem tudnál megnézni.
2021. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

A dolgozatban neki van igaza.

Ha a fimet technikai okokból nem tudtad megnézni, azt méltányolhatta volna, feltéve, hogy időben jelezted a problémát.

2021. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te reagálod túl. Bunkó voltál. Ha fordított esetben az egyes dolgozatodra a tanár írt volna egy poént hogy reagáltál volna? Például: minden okos diáké ötös lett és a maradék egy emberé (ez vagy te) meg elégtelen.


Minek tanulsz hittant ha le se sz.rod? Ha esetleg kötelező nálatok a hittan akkor miért jársz egyházi iskolába? Az én családom ateista, így erkölcstan volt az általánosban és direkt nem mentem egyházi középiskolába.

2021. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!